Azərbaycan Respublikasının Qida Təhlükəsizliyi

Agentliyinin Aparatında vətəndaşların qəbulu

 

CƏDVƏLİ

 

Adı, soyadı və atasının adı

Vəzifəsi

Qəbul günləri

 

Rəhbərlik

 

1.      

Qoşqar İlahi oğlu Təhməzli

Sədr

Hər ayın axırıncı həftəsi, V gün

saat 16:00-18:00

2.      

Rüfət Bünyat oğlu Rüstəmzadə

Sədr müavini

Hər ayın 1-ci və 3-cü həftəsi, II günlər

saat 16:00-18:00

3.      

Rəşad Məcnun oğlu Mafusov

Sədr müavini

Hər ayın 2-ci və 3-cü həftəsi, III günlər

saat 16:00-18:00

4.      

Balarəhim Mirzəağa oğlu Quliyev

Sədr müavini

Hər ayın 2-ci və 4-cü həftəsi, IV günlər

saat 16:00-18:00

5.      

Zəkiyyə Müslüm qızı Mustafayeva

Aparatın rəhbəri

Hər ayın 3-cü və 4-cü həftəsi, II günlər

saat 16:00-18:00

6.      

Ramin Ratxan oğlu Bayramov

Aparat rəhbərinin müavini

Hər ayın 3-cü və 4-cü həftəsi, III günlər

saat 16:00-18:00

7.      

Elxan Əvəz oğlu Mikayılov

Sədrin müşaviri

Hər ayın 1-ci və 4-cü həftəsi, III günlər

 saat 16:00-18:00

8.      

Cövdət Tofiq oğlu Mehdixanlı

Sədrin müşaviri

Hər ayın 1-ci və 3-cü həftəsi, V günlər

saat 16:00-18:00

 

Şöbə və müstəqil sektorların müdirləri

 

9.      

Nərminə Nəcəf qızı Şabanova

Qida zəncirinə nəzarət və regional bölmələrlə iş şöbəsinin müdirinin vəzifəsini icra edən

I III günlər

Saat: 15:00-17:00

10.      

Nizami Əkbər oğlu Zeynalov

Qida Təhlükəsizliyi şöbəsinin müdiri

I V günlər

Saat: 15:00-17:00

11.      

Orxan İsrafil oğlu Mikayıl

Qeydiyyat və sahibkarlarla iş şöbəsinin müdiri

I və III günlər

Saat: 15:00-17:00

12.  

İbrahim Osman oğlu Babayev

Hüquq, kadr və icraya nəzarət şöbəsinin müdiri

II və V günlər

Saat: 15:00-17:00

13.  

Qalib Hümmət oğlu Əbdüləliyev

Heyvan sağlamlığı şöbəsinin müdiri

I IV günlər

Saat: 15:00-17:00

14.  

Xəyalə Xalıqverdi qızı Dadaşova

Bitki sağlamlığı şöbəsinin müdiri

II V günlər

Saat: 15:00-17:00

15.  

Mansur Şahmar oğlu Piriyev

İnformasiya təminatı və innovativ həllər şöbəsinin müdiri

III və V günlər

Saat: 15:00-17:00

16.  

Əziz Əşrəf oğlu Şərifov

Maliyyə və təminat şöbəsinin müdiri

I və V günlər

Saat: 15:00-17:00

17.  

Nigar Eldar qızı Nuriyeva

Strateji təhlil və planlaşdırma sektorunun müdiri

I və IV günlər

Saat: 15:00-17:00

18.  

Fuad Məharət oğlu Mərdiyev

Beynəlxalq əlaqələr və protokol şöbəsinin müdiri

I və V günlər

Saat: 15:00-17:00

19.  

Sənan Şirzad oğlu Əsgərli

Daxili nəzarət sektorunun müdiri

II və V günlər

Saat: 15:00-17:00

20.  

Anar Rəfail oğlu Qasımov

Satınalmalar sektorunun müdiri

III və V günlər

Saat: 15:00-17:00

 

QEYD:

* Qəbul günləri matəm və bayram günlərində düşdükdə həmin gün qeyri-iş günü sayıldığından qəbul aparılmır.

Sədrin, sədr müavinləri və Aparat rəhbərinin qəbuluna yazılış əvvəlcədən aparılır.