Azərbaycan Respublikasının Qida Təhlükəsizliyi

Agentliyinin Aparatında vətəndaşların qəbulu

 

CƏDVƏLİ

 

Adı, soyadı və atasının adı

Vəzifəsi

Qəbul günləri

 

Rəhbərlik

 

1.      

Qoşqar İlahi oğlu Təhməzli

Sədr

Hər ayın axırıncı həftəsi, V gün

saat 16.00-18.00

2.      

Rüfət Bünyat oğlu Rüstəmzadə

Sədr müavini

Hər ayın 1-ci və 3-cü həftəsi, II günlər

saat 16.00-18.00

3.      

Rəşad Məcnun oğlu Mafusov

Sədr müavini

Hər ayın 2-ci və 3-cü həftəsi, III günlər

saat 16.00-18.00

4.      

Balarəhim Mirzəağa oğlu Quliyev

Sədr müavini

Hər ayın 2-ci və 4-cü həftəsi, IV günlər

saat 16.00-18.00

5.      

 

Aparatın rəhbəri

Hər ayın 3-cü və 4-cü həftəsi, II günlər

saat 16.00-18.00

6.      

Elxan Əvəz oğlu Mikayılov

Sədrin müşaviri

Hər ayın 1-ci və 4-cü həftəsi, III günlər

 saat 16.00-18.00

7.      

Məmmədrəhim Tahir oğlu Nəcəfov

Sədrin müşaviri

Hər ayın 1-ci və 3-cü həftəsi, V günlər

 saat 16.00-18.00

 

Şöbə və müstəqil sektorların müdirləri

 

8.      

Fərid Coşqun oğlu Əmirov

Qida Təhlükəsizliyi şöbəsinin müdirinin vəzifəsini icra edən

I V günlər

Saat: 15:00-17:00

9.      

Orxan İsrafil oğlu Mikayıl

Qeydiyyat  və sahibkarlarla iş şöbəsinin müdirinin vəzifəsini icra edən

I və III günlər

Saat: 15:00-17:00

10.  

Xudayət İsgəndər oğlu Həsənli

Hüquq, kadr və icraya nəzarət şöbəsinin müdiri

II və V günlər

Saat: 15:00-17:00

11.  

Cövdət Tofiq oğlu Mehdixanlı

Daxili nəzarət və regional bölmələrlə iş şöbəsinin müdiri

I V günlər

Saat: 15:00-17:00

12.  

Qalib Hümmət oğlu Əbdüləliyev

Heyvan sağlamlığı və baytarlıq nəzarəti şöbəsinin müdiri

I və IV günlər

Saat: 15:00-17:00

13.  

Xəyalə Xalıqverdi qızı Dadaşova

Bitki sağlamlığı və fitosanitar nəzarəti şöbəsinin müdirinin vəzifəsini icra edən

II və V günlər

Saat: 15:00-17:00

14.  

Mansur Şahmar oğlu Piriyev

İnformasiya təminatı və innovativ həllər şöbəsinin müdirinin vəzifəsini icra edən

III və V günlər

Saat: 15:00-17:00

15.  

Əziz Əşrəf oğlu Şərifov

Maliyyə və təminat şöbəsinin müdiri

I V günlər

 

Saat: 15:00-17:00

16.

Nigar Eldar qızı Nuriyeva

Strateji təhlil və planlaşdırma sektorunun müdirinin vəzifəsini icra edən

I və IV günlər

Saat: 15:00-17:00

17.

Fuad Məharət oğlu Mərdiyev

Beynəlxalq əlaqələr və protokol şöbəsinin müdir müavini-Beynəlxalq əlaqələr sektorunun müdiri

I V günlər

Saat: 15:00-17:00

18.

Ramin Ratxan oğlu Bayramov

İdxal və ixraca nəzarət şöbəsinin müdirinin vəzifəsini icra edən

II və IV günlər

Saat: 15:00-17:00

 

QEYD:

* Qəbul günləri matəm və bayram günlərində düşdükdə həmin gün qeyri-iş günü sayıldığından qəbul aparılmır.

Sədrin, sədr müavinləri və Aparat rəhbərinin qəbuluna yazılış əvvəlcədən aparılır.