Qəbul günləri

Azərbaycan Respublikasının
Qida Təhlükəsizliyi Agentliyi

Azərbaycan Respublikasının Qida Təhlükəsizliyi

Agentliyinin Aparatında vətəndaşların qəbulu

 

CƏDVƏLİ

 

Adı, soyadı və atasının adı

Vəzifəsi

Qəbul günləri

 

Rəhbərlik

 

1.     

Qoşqar İlahi oğlu Təhməzli

Sədr

Hər ayın axırıncı həftəsi, V gün

saat 16.00-18.00

2.     

Rüfət Bünyat oğlu Rüstəmzadə

Sədr müavini

Hər ayın 1-ci və 3-cü həftəsi, II günlər

saat 16.00-18.00

3.     

Rəşad Məcnun oğlu Mafusov

Sədr müavini

Hər ayın 2-ci və 3-cü həftəsi, III günlər

saat 16.00-18.00

4.     

Balarəhim Mirzəağa oğlu Quliyev

Sədr müavini

Hər ayın 2-ci və 4-cü həftəsi, IV günlər

saat 16.00-18.00

5.     

 

Aparatın rəhbəri

Hər ayın 3-cü və 4-cü həftəsi, II günlər

saat 16.00-18.00

6.     

Elxan Əvəz oğlu Mikayılov

Sədrin müşaviri

Hər ayın 1-ci və 4-cü həftəsi, IV günlər

 saat 16.00-18.00

 

Şöbə və müstəqil sektorların müdirləri

 

7.     

 

Təftiş və dövlət nəzarəti şöbəsinin müdiri

I V günlər

Saat: 15:00-17:00

8.     

Xalid Məhərrəm oğlu Bayramlı

Risklərin idarə edilməsi şöbəsinin müdirinin vəzifəsini icra edən

II və IV günlər

Saat: 15:00-17:00

9.     

Nübar Ədalət qızı Hüseynli

Sertifikatlaşdırma və qeydiyyat  şöbəsinin müdirinin vəzifəsini icra edən

I və III günlər

Saat: 15:00-17:00

10.  

Xudayət İsgəndər oğlu Həsənli

Hüquq, kadr və icraya nəzarət şöbəsinin müdiri

II və V günlər

Saat: 15:00-17:00

11.  

Zeynəb Asim qızı Qurbanova

Beynəlxalq əlaqələr və protokol şöbəsinin müdirinin vəzifəsini icra edən

I V günlər

Saat: 15:00-17:00

12.  

Qalib Hümmət oğlu Əbdüləliyev

Baytarlıq nəzarəti şöbəsinin müdiri

I və IV günlər

Saat: 15:00-17:00

13.  

Xəyalə Xalıqverdi qızı Dadaşova

Fitosanitariya şöbəsinin müdirinin vəzifəsini icra edən

II və V günlər

Saat: 15:00-17:00

14.  

Mansur Şahmar oğlu Piriyev

İnformasiya təminatı və innovativ həllər şöbəsinin müdirinin vəzifəsini icra edən

III və V günlər

Saat: 15:00-17:00

15.  

Əziz Əşrəf oğlu Şərifov

Maliyyə və təminat şöbəsinin müdiri

I V günlər

 

Saat: 15:00-17:00

14.

Nigar Eldar qızı Nuriyeva

Strateji təhlil və planlaşdırma sektorunun müdirinin vəzifəsini icra edən

I və IV günlər

Saat: 15:00-17:00

15.

Sənan Şirzad oğlu Əsgərli

Daxili nəzarət sektorunun müdirinin vəzifəsini icra edən

I V günlər

Saat: 15:00-17:00