Azərbaycan Respublikasının Qida Təhlükəsizliyi Agentliyində 2022-ci il üçün 

 

VƏTƏNDAŞLARIN QƏBULU CƏDVƏLİ

 

 

 

Adı, atasının adı və soyadı

Vəzifəsi

Qəbul günləri

RƏHBƏRLİK

1

Qoşqar İlahi oğlu Təhməzli

Sədr

Hər ayın axırıncı həftəsi, 

V gün, saat 16:00 – 18:00

2

Rəşad Məcnun oğlu Mafusov

Sədr müavini

Hər ayın 2-ci və 3-cü həftəsi, III günlər, saat 16:00 – 18:00

3

Balarəhim Mirzəağa oğlu Quliyev

Sədr müavini

Hər ayın 2-ci və 4-cü həftəsi, IV günlər, saat 16:00 – 18:00

4

Zəkiyyə Müslüm qızı Mustafayeva

Sədr müavini

Hər ayın 1-ci və 3-cü həftəsi, IV günlər, saat 16:00 – 18:00

5

Elxan Əvəz oğlu Mikayılov

Aparat rəhbəri

Hər ayın 1-ci və 4-cü həftəsi, III günlər, saat 16:00 – 18:00

6

Cövdət Tofiq oğlu Mehdixanlı

Sədrin müşaviri

Hər ayın 1-ci və 3-cü həftəsi, V günlər, saat 16:00 – 18:00

7

Elvin Hüseyn oğlu Qədimov

Sədrin müşaviri

Hər ayın 1-ci və 4-cü həftəsi, III günlər, saat 16:00 – 18:00

8

Xumar İsmayıl qızı Məmmədbağırova

Sədrin müşaviri

Hər ayın 2-ci və 4-cü həftəsi, II günlər, saat 16:00 – 18:00

ŞÖBƏ VƏ MÜSTƏQİL SEKTORLARIN MÜDİRLƏRİ

9

Validə Yunis qızı Sadıxova

Qida təhlükəsizliyi şöbəsinin müdiri

I və V günlər,

saat 15:00 – 17:00

10

Əkbər Zamiq oğlu Əliyev

Qida zəncirinə nəzarət şöbəsinin müdiri

I və III günlər,

saat 15:00 – 17:00

11

Ramazan Əli oğlu Nəbiyev

İdxal və ixraca nəzarət şöbəsinin müdiri

I və V günlər,

saat 15:00 – 17:00

12

Əziz Əşrəf oğlu Şərifov

Maliyyə və təminat şöbəsinin müdiri

I və V günlər,

saat 15:00 – 17:00

13

Fuad Məharət oğlu Mərdiyev

Beynəlxalq əlaqələr və protokol şöbəsinin müdiri

I və V günlər,

saat 15:00 – 17:00

14

Əli Tahir oğlu Nəbiyev

Hüquq, kadr və icraya nəzarət şöbəsinin müdiri

II və V günlər,

saat 15:00 – 17:00

15

Mansur Şahmar oğlu Piriyev

İnformasiya təminatı və innovativ həllər şöbəsinin müdiri

III və V günlər,

saat 15:00 – 17:00

16

Qalib Hümmət oğlu Əbdüləliyev

Heyvan sağlamlığı şöbəsinin müdiri

I və IV günlər,

saat 15:00 – 17:00

17

Taleh Xəmməd oğlu Şəmiyev

Bitki sağlamlığı şöbəsinin müdiri

II və V günlər,

saat 15:00 – 17:00

18

Taleh Mehman oğlu Quliyev

Qeydiyyat sektorunun müdiri

II və V günlər,

saat 15:00 – 17:00

19

Elgiz Sücəddin oğlu Bağırzadə

Daxili nəzarət və regional bölmələrlə iş sektoru

II və V günlər,

saat 15:00 – 17:00

20

Samir Famil oğlu Rüstəmli

Strateji təhlil və planlaşdırma sektorunun müdiri

I və IV günlər,

saat 15:00 – 17:00

21

Pərvanə Allahverdi qızı Qurbanlı

Satınalmalar sektorunun müdiri

III və V günlər,

saat 15:00 – 17:00